הקיץ הגיע והוא לוהט! החופש הגדול כבר כאן! זמן מושלם לבוא ולהתקרר קצת במרתפי הקג”ב…

היום רצינו לספר לכם עובדה מעניינת שאולי לא ידעתם על אסקייפ רום KGB שנמצא במרכז תל אביב, לא רחוק ממתחם שרונה. אחד היתרונות שמעטים יודעים עליו הוא שהמשחק בתוך החדר מתנהל באנגלית (או רוסית לפי הרכב הקבוצה)! קגב הוא חדר בריחה בהשתתפות שחקן, אשר נמצא בתוך החדר ומהווה חלק מהעלילה, ואפילו חלק מהחידות קשורות אליו!! כדי לתקשר עם השחקן אין צורך לדעת עברית. זו הזדמנות מושלמת בשבילכם לתרגל קצת את האנגלית שלכם (לא להיבהל, לא צריך יותר מכמה משפטים באנגלית בסיסית, מבטיחים..), להתנתק בקלות מהעולם שבחוץ, לשכוח שאתם בלב תל-אביב, ולחוות חוויה סובייטית אותנטית, מגבשת, מותחת, מתוחכמת, מצחיקה ומלאת אדרנלין!

הדודה מאמריקה קפצה לביקור? העובדים במשרד לא דוברים עברית? מתלבטים לאן אפשר ללכת לפעילות גיבוש משפחתית או משרדית? הגעתם למקום הנכון! אסקייפ רום KGB מציע בילוי כייפי, מקורי, יצירתי ומגבש המותאם במיוחד גם לכל מי שאינם דוברי עברית. החדר מתנהל באנגלית ככה שכולם ירגישו בנוח ויהיו חלק מהמשחק, ואף אחד לא יישאר בצד 🙂

דבר אחרון שחשוב לדעת, במידה ואתם דוברים רוסית או רוצים להגיע לאסקייפ רום עם אורחים דוברי רוסית – אל דאגה, כל הסוכנים שלנו דוברים רוסית רהוטה. בכל זאת קג”ב… Dosvidaniya!

 

הזמן משחק