מתכננים יום גיבוש משרדי? מחפשים חוויה בעלת ערך מוסף לצוות העובדים שלכם? אסקייפ גיים מציעה לכם פעילות שוברת שיגרה, יצירתית, כיפית, ומגבשת במתחם חדרי בריחה, שתכניס בכם אדרנלין ותשאיר אתכם עם חיוך ענק!

# לברוח בלב תל-אביב

חדרי הבריחה שלנו ממוקמים במרכז תל אביב, מרחק של כמה דקות הליכה מרחוב הארבעה וממתחם שרונה, המציעים שלל מסעדות ובתי קפה, בארים ופעילויות תרבות.

# חדר בריחה בהשתתפות שחקן

דמיינו לכם שחוץ מהתפאורה, החפצים ומנגנוני החידות שיש בחדרי הבריחה הסטנדרטיים, יש בחדר גם שחקן מוכשר שמהווה חלק מהעלילה ומהחידות! כן, החוויה היא של יצירת מופת מושלמת! כל אסקייפ רום שלנו כולל בתוכו שחקן, שמכניס את המשתתפים לאווירת המשחק, מאתגר אתכם, גורם לכם לצחוק, לפחד, ובעיקר מעניק חוויה ייחודית שלא תמצאו בשום מקום אחר!

# משחקים בקבוצות גדולות – עד 20 משתתפים משחקים במקביל!

אסקייפ גיים קג”ב, הוא המתחם היחיד בארץ המציע שלושה חדרי בריחה זהים! אתם מוזמנים לבוא ולשחק אצלנו בקבוצה של עד 20 משתתפים! המשחק בחדרי הבריחה הזהים מאפשר לקבוצות גדולות לחוות את אותו החדר ויחד עם זאת לקחת חלק פעיל ויצירתי בחידות ובמשחק!

# חדר בריחה איכותי, מאתגר ומושקע

באסקייפ רום שלנו תצטרכו לאזור אומץ ולחשוף את סוכנות הריגול קג”ב המאיימת על ישראל! כדי להצליח במשימה תצטרכו לשתף פעולה, להיות יצירתיים, קשובים זה לזה וערניים לסביבתכם. החדרים שלנו מעוצבים בקפדנות, הדינמיקה שנוצרת במהלך המשחק מובנית באופן מדויק, החידות מפתיעות, מגוונות ומאוזנת, כך שכל חברי הקבוצה יוכלו למצות את כישוריהם וליהנות מחוויה ייחודית.

# מגוון סדנאות גיבוש, עיבוד ופיתוח לאחר המשחק

לאחר המשחק אתם מוזמנים להעשיר את הצוות שלכם במגוון סדנאות המתמקדות בעיבוד המשחק תוך למידה על עבודת הצוות והיחסים בקבוצה, אימון, גיבוש ופיתוח קבוצות. לרשותנו צוות מיומן ומנוסה של מנחים ויועצים ארגוניים אשר, בעזרת הכלים שפיתחנו, ממנף את החוויה המשחקית למקום של ניתוח ולמידה, אשר מסייעים לחיזוק הצוות והעבודה היום יומית. בעזרת כלים מותאמים הקבוצה עוברת תהליך של התבוננות עצמית ושיתוף בין חברי הקבוצה, המאפשר היכרות מעמיקה יותר והצפה של תכנים אישיים ומקצועיים הקשורים לפעילות הפרט בתוך הקבוצה, ולקבוצה כולה.

# חדר אירוח לפעילות פרטית לאחר המשחק

רוצים לקנח את היום עם מטעמים מיוחדים, ישיבת צוות או פעילות גיבוש פרטית שלכם? נשמח לספק עבורכם חדר אירוח במתחם שלנו ואף קייטרינג במידה ותרצו!

לפרטים נוספים מוזמנים להתקשר אלינו 055-6688441 או לכתוב לנו [email protected]

 

 

הזמן משחק