אודות Escape Game Israel

יוצרי החדרים של Escape Game Israel מגיעים מרקע וניסיון של מעל 16 שנים בתחום החינוך הבלתי פורמלי, עבודה עם קבוצות והפעלת משחקים חברתיים איכותיים למשתתפים בגילאים שונים. יצרנו עשרות פרויקטים, ביניהם מחנות קיץ קונספטואליים בארץ ובחו”ל, משחקי קווסט עירוניים, אירועים חברתיים גדולים ועוד. השקענו ביצירת משחק ה KGB את כל ניסיוננו ואת כל מרצנו כדי להביא אותו לרמה אחרת!

משחק הקווסט שלנו מציע חוויה קבוצתית מגבשת ומקורית. אם אתם מחפשים בילוי משפחתי, בילוי עם חברים, רוצים לצאת לדייט מקורי, מארגנים יום הולדת או מסיבת רווקים/ות, או שאתם עמיתים לעבודה שמחפשים פעילות מגבשת ומקורית אנחנו מזמינים אתכם ל Escape Game Israel!

במקום עוד פעילות רגילה, כאן תזכו למצות את כישוריכם הנסתרים, להפעיל את הראש, לחשוב, להתרגש ולחוות תחושת הצלחה אדירה. הפעילות שלנו תספק לכם אדרנלין שילווה אתכם הרבה אחרי הביקור במתחם שלנו. כדי להצליח במשימה תצטרכו להיות קשובים לכל מה שאתם רואים סביבכם, לחשוב בצורה יצירתית, מחוץ לקופסא, לפתור חידות לוגיות תוך עבודת צוות מירבית.

מה מייחד את החדר בריחה קגב עדיין צופה בך?

המשחק שלנו כולל שחקן, אותו המשתתפים פוגשים בתוך החדר, והוא מהווה חלק מהעלילה. זהו חידוש אמיץ ומרענן, אשר עושה את המשחק מגוון ומעניין הרבה יותר. המשחק שלנו מעוצב בקפדנות, הביצוע מקצועי וללא פשרות, החידות מגוונות, מעניינות ומאוזנות, כדי שכל חברי הקבוצה יוכלו למצות את כישוריהם. זו חוויה מטורפת שלא תשכחו עוד הרבה מאוד זמן!

About us - Escape Game Israel
שיתוף פעולה והצעות שיפור לחדר מילוט קגב עדיין צופה בך

בשירות הקג"ב

שמחים לארח אתכם אצלינו בצורה המקצועית ביותר, וגם לשמוע מכם הצעות לשיפור. כמו כן, אם יש לכם רעיונות לשיתופי פעולה – מוזמנים לצור עמנו קשר.

אסקייפ רום בתל אביב - דרושים

בואו לעבוד אצלנו

הצטרפו אלינו לתפקיד מאתגר ומעניין בסביבה צעירה ומשפחתית!
אנו מחפשים מפעילים למתחם חדרי הבריחה שלנו,
מוזמנים לשלוח קו”ח דרך צור קשר.

חדר בריחה מחוץ לקופסא

לחשוב מחוץ לקורובקה

אנו משתפים פעולה עם חברת ‘אנחנו’ המתמחה בבניית והעברת סדנאות וימי גיבוש בהתאמה אישית. נשמח לבנות עבורכם יום סדנאות חוויתי, מגוון ומעשיר. לפרטים נוספים כתבו לנו או התקשרו.

הזמן משחק